Lista rzeczoznawców

LISTA RZECZOZNAWCÓW ds. JAKOŚCI TOWARÓW LUB USŁUG

prowadzona przez

Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Białymstoku

 

Wniosek o wpis do pobrania.

 

Branża obuwnicza i skórzana:

Tadeusz Szóstko – tel. 85 741 47 14

Jacek Okułowicz – tel. 602 346 988


Maszyny spożywcze oraz bezpieczeństwo i odpowiedzialność za produkt:

Zdzisław Kondrat – tel. 789 091 872


Technologia rolno-spożywcza:

mgr inż. Marek Kowalewicz – tel. 85 732 31 12, 607 232 602

dr Jolanta Piekut – tel. 606 859 887


Włókiennictwo:

mgr inż. Teresa Pruciak – tel. 511 302 176, e-mail: teresapruciak@wp.pl

mgr inż. Teresa Berent – tel. 602 617 975 (+ odzieżownictwo oraz ocena wyrobów włókienniczych)


Zużycie wyrobów tekstylnych i skórzanych:

dr hab inż. Roman Kaczyński – tel. 602 338 324


Konstrukcje i materiały budowlane, konstrukcje stalowe, stolarka

Waldemar Święcicki – tel. 664 093 065 (+ BHP)

Jan Makal – tel. 85 675 02 08

Jerzy Dawdo – tel. 85 675 52 69 (+ stolarka), 694 383 358

Henryk Stypułkowski – tel. 85 654 63 26

Mirosław Sierociuk – tel. 503 019 719

mgr inż. Jerzy Sulewski – tel. 85 654 10 33, służb. 85 742 20 41 wewn. 355 (jakość prefabrykatów betonowych i produkcji budowlano-montażowej)

Jacek Karpiesiuk – tel. 602 325 943


Jakość produkcji i usług budowlanych:

dr inż. Wiesław Matwiejczuk – tel. 604 251 554

mgr inż. Andrzej Wolański – tel. 668 749 623


Sprzęt komputerowy, elektronika użytkowa, elektronika samochodowa

Wojciech Wojtkowski – tel. 85 746 94 40, e-mail: w.wojtkowski@pb.edu.pl


Systemy sterowania, układy regulacji automatycznej:

Krzysztof Rogowski – tel. 698 489 382, e-mail: k.rogowski@pb.edu.pl


Technika wysokich napięć, ochrona odgromowa i przepięciowa (w tym w strefach zagrożonych wybuchem), iskiernikowe i warystorowe urządzenia do ograniczenia przepięć:

Jarosław Wiater – tel. 505 818 231, e-mail: diamentino@wp.pl


Sieci, instalacje elektryczne, urządzenia elektryczne o napięciu nie wyższym niż 1kV (montaż, konserwacja, remont, obsługa, pomiary):

Dariusz Sajewicz – tel. 606 992 311, e-mail: d.sajewicz@pb.edu.pl


Radiokomunikacja, radioelektronika:

Maciej Sadowski – tel. 516 096 421, e-mail: m.sadowski@pb.edu.pl


Wielopoziomowe przekształtniki energoelektroniczne:

Krzysztof Kulikowski – tel. 85 746 93 92, email: k.kulikowski@pb.edu.pl


Ochrona środowiska, inżynieria środowiska (gospodarka wodna, hydrologia, melioracje, rekultywacja terenów), audyt ekologiczny, gleboznawca, planowanie i zarządzanie turystyką:

Henryk Jaros – tel. 509 579 866, e-mail: henrykjaros@poczta.onet.pl


Budowa i eksploatacja maszyn i pojazdów:

Andrzej Borawski – tel. 571 443 067, e-mail: a.borawski@pb.edu.pl


Jakość artykułów żywnościowych:

Emilia Symołon – tel. 509 865 242


Jakość wody:

Piotr Kondratiuk – tel. 85 730 30 33, 510 347 515


Produkcja meblarska, badanie jakości wyrobów z drewna, materiałów drzewnych i drewnopochodnych:

Michał Romaniuk – tel. 604 214 788

Tomasz Cwityński – tel. 605 268 978, e-mail: cedrys@poczta.fm


Biżuteria, kamienie szlachetne, perły, brylanty:

mgr inż. Tomasz Sobczak – tel. 601 816 103, faks 22 857 34-34, e-mail: sobczakt@wp.pl


Jakość usług ochrony osób i mienia:

mgr inż. Leszek Stanisław Lesiński – tel. 669 009 101, 85 661 59 67


Usługi parkieciarskie i posadzkarskie:

Sławomir Chrzanowski – tel. 501 265 820


Jakość towarów w branży: maszyny, urządzenia i narzędzia usług: obróbka skrawaniem, wycena maszyn, urządzeń i pojazdów:

mgr inż. Zbigniew Chomczyk – tel. 664 359 995


Jakość towarów w branży: pojazdy, maszyny, urządzenia. Wycena maszyn, urządzeń i pojazdów:

inż. Kamil Konczerewicz – tel. 516 511 826